новини і статті про погоду

Подорожі

Де в Криму позасмагати з ноутбуком?

8002
Де в Криму позасмагати з ноутбуком?

Фото: thinkstockphotos.com, fotokanal.com, oec-project.com

Відпочинок в Криму стає все більш цивілізованим. Ми нарахували цілих 17 пляжів у Криму, де є Wi-Fi. Платний або безкоштовний - інше питання, це залежить від орендаря пляжу. Визначити, чи можна на даному пляжі позасмагати з ноутбуком або планшетом, легко. Згідно з правилами категоризації пляжів, доступ в інтернет повинні мати всі пляжі починаючи з 3 категорії і вище.

Пляжі з Wi-Fi в Ялті

Інтернет на березі моря можна знайти на пляжах «Русалка», «Дельфін», пляжі готелю «Приморський парк», пляжі КП «Комбінат благоустрою», пляжі-солярії «BrizTol», пляжі готелю «Ореанда», на Масандрівському пляжі.

Пляжі з Wi-Fi в Севастополі

Тут Wi-Fi роздають на пляжах «Омега» і «Парк Перемоги».

Пляжі з Wi-Fi в Судаку

Любителям не відриватися від інтернету варто засмагати на пляжах «Новосвітська» у Новому Світі, «Меганом» і «Капсель» у Миндальном.

Крім того, пляжі з Wi-Fi є в Євпаторії - пляж пансіонату «Росія» і в Коктебелі - пляж «Каліпсо». Безкоштовний Wi-Fi також роздають на набережних Ялти, Алушти, Гаспри і Судака. До слова, психологи радять відключатися від роботи під час відпустки. А Wi-Fi використовувати виключно в розважальних цілях.

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку