новини і статті про погоду

Екстрім

ТОП-6 річок для рафтингу (ФОТО)

5348
ТОП-6 річок для рафтингу (ФОТО)

Ви любите подорожі й екстремальний спорт? У такому разі підбірка найкращих місць для рафтингу, надана Columbusdreams.ru, - для вас!

1. Річка Sun Kosi, Непал

Назва цієї річки перекладається як "Річка золота". Сезон тут триває 5 місяців - рівно стільки, скільки річку живить льодовик. З вересня по січень тут працюють команди професіоналів, що пропонують мандрівникам свої послуги. Адже спуск по річці довжиною 274 км може тривати до 10 днів!

2. Річка Magpie, Онтаріо, Канада

Серед нескінченних соснових лісів подорож стає дійсно особливою. Спуск по річці Magpie йде уздовж гранітних берегів 3-ї та 4-ї категорій. А так як ночувати доводиться на пляжах і скелястих виступах, до вас у гості можуть навідатися вовки, лосі, і навіть ведмеді. Найбільш сприятливі місяці для сплаву - серпень і вересень.

3. Річка Zambezi, Зімбабве/Замбія

На цій річці можна провести, мабуть, кращий одноденний сплав, ніж де-небудь ще. Четверта за довжиною на всьому африканському континенті - назви її порогів вселяють побоювання ("Злив Диявола", "Пральна машина", "Забуття"). Більше половини порогів на цій річці - 5 класу. А ще тут водяться крокодили! Відправлятися річкою краще з липня по середину лютого.

4. Річка Alsek, США/Канада

На цій річці неймовірно холодно. Ще б пак - адже її живить найбільший неполярний льодовик у світі, так що температура води в річці злегка перевищує 0 за Цельсієм. А неймовірно швидкий потік зробить вашу подорож 250-кілометровою річкою аж ніяк не "легкою прогулянкою". До речі, сезон рафтингу - липень - тут збігається з активністю ведмедів грізлі!

5. Rio Cotahuasi, Перу

Це місце - справжній виклик для професіонала, так як річка протікає через найглибший у світі каньйон Котауасі (3535 м в нижній точці). Вас очікують сім днів сплаву через пороги 4-го і 5-го рівнів. Чудові локації для стоянок, руїни цивілізації Уарі - відчуйте себе Індіаною Джонсом! Кращі місяці для цього - червень і липень.

6. Річка Noce, Італія

Смарагдова річка Noce в Альпах - найкраще місце для рафтерів у Європі. Тут їх чекають пороги різних рівнів, є навіть 5-й. А якщо екстрім раптом набридне - цивілізація під боком. Сезон тут триває все літо!

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку