новини і статті про погоду

Live Наталка Діденко
Opogode TV

Відеопрогноз погоди на 4 квітня

3631
Відеопрогноз погоди на 4 квітня

Поговоримо про те, якою буде погода наприкінці робочого тижня, у п'ятницю. 4 квітня в Україні скрізь очікуються дощі, але про все по порядку. Помірні дощі найбільш ймовірні вдень у центральних областях та у східній частині України. На Заході України вони більш імовірні вночі, а вдень там переважатиме практично суха погода. У північних областях, до яких належить і наша столиця Київ, дощі також більш імовірні вночі та вранці, вдень вони будуть або місцям невеликі, або зовсім припиняться. Також і у південній частині дощі більш імовірні вдень, а ось у Криму опади малоймовірні взагалі протягом усієї доби.

Температура повітря зміниться мало, лише тепліше стане вночі: морози підуть, і лише невеликі 0-2 градуси морозу затримаються на крайньому північному сході України. Вдень температура повітря досягне 8-14 тепла, а найтепліше буде на Закарпатті та місцями в Одеській області, де можливо до 18-20 градусів тепла. 

Погода у Києві. У столиці, як я вже сказала, дощ більш імовірний вночі-вранці, вдень або невеликий, або взагалі припиниться. Температура повітря у Києві становитиме у нічні години 3-5 градусів тепла, а вдень від 10 до 12 вище нуля. Окремо хочу сказати, що високий атмосферний фронт принесе різкі коливання атмосферного тиску, оскільки серед нас є дуже багато метеочутливих людей, тому подбайте про профілактику свого здоров'я. Гарної всім п'ятниці і хорошого настрою!

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку