новини і статті про погоду

Подорожі

Покрокова інструкція, як подорожувати Францією місяцями

5091
Покрокова інструкція, як подорожувати Францією місяцями

Як відомо, будь-яка тривала подорож позначається на нашому бюджеті. Ще б пак! Адже за цей час ми намагаємося вичавити максимум з того, за що заплатили такі гроші. Однак, є можливість розтягнути бюджет і на місяць, і навіть на два. Columbusdreams.ru ділиться з нами 12 випробуваними методами, які значно зменшать ваші витрати за кордоном.

1. Обирайте "базу". Якщо ви не хочете сидіти на одному місці, а зупинятися в готелях, до того ж, ще й дорого - обирайте місто поменше. Звідти зручно будувати внутрішній маршрут, і до найближчих великих міст - рукою подати.

2. Шукайте квартиру або будиночок, ніби збираєтеся там прожити все життя. Місце проживання - дуже важливий пункт, і до нього треба підходити дуже ретельно. Не лінуйтеся на це витратити багато часу.

3. Уникайте великих міст. Якщо ваш бюджет обмежений - не варто їхати, наприклад, в Париж. Життя вирує в інших французьких містах теж!

4. Скасувати підписку на телефон, телебачення, інтернет, паркувальне місце, різноманітні журнали... Повірте, в результаті заощадите значну суму!

5. Відкрийте банківську карту без % за користування нею за кордоном.

6. Записуйте свої витрати кожен день. Адже це дозволяє не лише економити, а й нагороджувати себе за кожну збережену купюру!

7. Ходіть в ресторани до обіду, а не тільки ввечері. На ланч у ресторанах подають порції більше, а коштують вони на 20-40% дешевше.

8. Відвідуйте маленькі сімейні ресторанчики. По-перше, вони дешевші. А по-друге, вам може попастися там настільки смачна страва, заради якої ви навіть захочете переїхати у Францію на ПМЖ :)

9. Відмовтеся від оренди автомобіля. Заощадите гроші, а натомість отримаєте насичений емоціями час.

10. Відмовтеся від смартфона. Міжнародні дзвінки вже давно перейшли у формат Skype. Так що можна обмежитися телефоном за $40 і карткою за $28.

11. Не витрачайте гроші на непотрібні дрібниці. $3,5 за колу, $5 - на каву... Це ті невидимі дірочки, через які повільно витікають ваші гроші. Чи не краще сходити за них на концерт?

12. Нагороджуйте себе! Щоб ваша економія не перетворилася на постійний стрес і "виживання", треба себе балувати. І чим довше подорожуєте, тим важливішим стає цей пункт!

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку