новини і статті про погоду

Подорожі

Найкращі міста для переїзду

13136
Найкращі міста для переїзду

Час від часу люди замислюються про зміну місця проживання: переїзд в інше місто або навіть країну. Для цього можуть бути різні причини: прагнення змінити обстановку, заробити гроші, відчути себе в безпеці або ж звичайне бажання побачити світ.

Консалтингова компанія PwC (Pricewaterhouse Coopers) представила список з 30 міст світу, які найбільше підходять для переїзду. При складанні списку враховувалися такі критерії, як економічна ситуація, легкість ведення бізнесу, безпека, рівень охорони здоров'я, а також розвиненість інфраструктури.

Вашій увазі пропонується топ міст з цього списку.

Берлін

Переваги: публічний транспорт, безпека.

У Берліні є велика мережа метро, яка відрізняється особливою чистотою і зручністю. Берлін безпечний для туристів, також тут відкриваються відділення багатьох великих корпорацій, таких як Google, SoundCloud та ін. Від цього столицю Німеччини багато хто став іменувати Європейської Кремнієвою Долиною.

Чикаго

Переваги: якість життя, чисте повітря.

Одне з найбільших міст США (з населенням 3 млн осіб), Чикаго увійшов у першу десятку рейтингу PwC завдяки легкості ведення тут бізнесу, якості життя і повітря.

Однак є в Чикаго і мінуси: наприклад, транспортна система та інфраструктура потребують суттєвого доопрацювання. До речі, уряд міста вже виділив кілька мільярдів на ремонт міського водопроводу, муніципальних та шкільних закладів. Тим не менш, такі масштабні проекти вимагають часу.

Сідней

Переваги: природа, клімат.

За якістю життя і впорядкованості в рейтингу PwC австралійський Сідней зайняв 1 місце. Щодо фінансової ситуації, культури та інфраструктури Сідней також займає високі позиції.

Однак недолік у Сіднея все ж є. Це ціна житла. Наприклад, оренда тут однокімнатної квартири вам обійдеться у близько 2000 в місяць.

До речі, щоденні витрати в Сіднеї на 16% вищі за середній світовий показник.

Гонконг

Переваги: якість життя, низькі податки на бізнес, транспорт.

Гонконг займає 2 місце за легкістю ведення бізнесу. А згідно з Індексом Економічної свободи, він стоїть на першому місці - завдяки низьким податкам на бізнес і фінансовому ринку, що добре функціонує.

Будучи одним з найбільш густонаселених місць у світі, Гонконг займає 5 місце серед усіх країн за тривалістю життя. Транспортна система Гонконгу вкрай комфортна: близько 90% щоденних переміщень здійснюються на громадському транспорті.

Недоліки Гонконгу: забруднення довкілля, якість повітря.

Париж

Переваги: освіта, транспортна система.

Париж по праву займає перше місце в рейтингу найбільш освічених міст світу.

Транспортна система Парижа стоїть на голову вище, ніж в інших містах: 14 гілок метро, регіональні поїзди та окремі смуги для автобусів роблять столицю Франції дуже комфортною для пересування на громадському транспорті.

З мінусів: дороге житло, рівень безробіття, що трохи перевищує норму, а також затори.

Торонто

Переваги: рівень життя, безпека, охорона здоров'я, інфраструктура, транспорт.

Торонто - одне з найкращих міст для життя. Воно входить в трійку лідерів за такими показниками, як якість життя, безпека та інфраструктура.

Також Торонто посідає перше місце в світі в рейтингу публічного транспорту.

Нью-Йорк

Переваги: стабільна економіка, легкість ведення бізнесу, транспорт, інфраструктура.

У списку PwC Нью-Йорк посів друге місце серед найбажаніших міст для переїзду - завдяки легкості ведення бізнесу, зручної транспортної системи, а також розвиненій інфраструктурі міста.

Однак вартість оренди житла в Нью-Йорку вкрай висока - незважаючи на те, що це місто є відносно дешевим для проживання.

Лондон

Переваги: легкість ведення бізнесу, IT, транспорт.

У рейтингу PwC Лондон стоїть на першій позиції, тим самим є найкращим містом для переїзду. Уряд тут сприяє розвитку бізнесу та IT-індустрії. А недавній проект Міністерства Зв'язку підключив до інтернету практично всі лондонські школи.

Транспортна система перебуває на висоті: всесвітньо відомі двоповерхові автобуси ходять строго за розкладом, а надшвидким поїздом ви зможете дістатися до Парижа всього за кілька годин.

Лондон є також одним із найбагатших міст у світі, до речі, кількість мільярдерів тут більша, ніж в будь-якому іншому місті. Однак це одночасно і добре, і погано: з кожним роком робочому класу тут стає жити все важче.

Такі міста, як Київ і Москва, не увійшли до рейтингу PwC.

Однак згідно з дослідженням незалежної некомерційної організації Legatum Institute, Росія і Україна займають, відповідно, 61 і 64 місце у рейтингу рівня життя. За ними йдуть такі країни, як Шрі-Ланка, Мексика, Кувейт і Ямайка.

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку