новини і статті про погоду

Екстрім

Самокат. Все про вибір літнього виду транспорту

7357
Самокат. Все про вибір літнього виду транспорту

Одним з найприємніших видів фізичних вправ є катання на самокаті. Сьогодні купити самокат зовсім нескладно. Але як правильно зробити вибір? Дана стаття містить основну інформацію про те, як вибрати найлітніший вид транспорту - самокат і на які параметри слід звернути увагу.

Тип. Самокати, як правило, класифікуються за двома типами: міські та трюкові. 

Розмір. Розмір самоката залежить від того, буде на ньому кататися дитина чи дорослий. Варто звернути увагу на довжину деки (площадки для ніг) і висоту керма.
Матеріал. Якщо є мета купити самокат не на один сезон, не варто звертати увагу на пластмасові моделі. Підійдуть алюміній і інші метали. Чим важче самокат, тим він повільніше, але стійкіше. 

Колеса. Пластмасові колеса дуже ненадійні, вони не пружинять і шумлять під час їзди. Невеликі поліуретанові колеса дозволять розвивати значну швидкість, а надувні гумові допоможуть тримати рівновагу. Потрібно також врахувати, що на швидкість самоката впливає і його довжина: чим він коротший, тим швидше.Кермо і гальма. Висоту керма, як правило, можна змінювати, ширина ж - фіксована. Гальма у самокатів бувають двох типів: ножні й ручні (передні і задні). 

Додаткова оснастка. Важливу роль відіграють грипси - м'які гумові накладки на кермі, що захищають руки. Не варто забувати і про зручність зберігання: якщо є дефіцит місця, можна купити самокат зі складним механізмом.

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку