новини і статті про погоду

Наталка Діденко
Погода в Україні

4 листопада Україна – на порозі другого бабиного літа

2873
4 листопада Україна – на порозі другого бабиного літа

4 листопада в Україні розпочнеться друге бабине літо, тобто, очікується стійкий період теплої та сухої повітряної маси.

Антициклон зумовить суху погоду, а південні повітряні потоки – підвищення температури повітря. Лише вночі переважно у східній частині ще втримаються невеликі морози.

Місцями очікуються туман, серпанки та паморозь.

У західній частині передбачається суха погода, місцями тумани, паморозь, серпанки. Температура повітря вночі 0-5 градусів тепла, вдень +9+18 градусів.

У північних областях – без опадів, подекуди паморозь та поривчастий вітер. Температура повітря вночі від 2 тепла до 3 морозу, вдень +5+10  градусів.

У центральних областях опадів не очікується, місцями тумани, паморозь, серпанки. Температура повітря вночі від 3 тепла до 3 морозу, вдень +5+12 градусів.

На сході України очікується суха погода. Температура повітря вночі від 2 тепла до 4 морозу, вдень 0+6, місцями до +8 градусів.

У південній частині переважатиме суха погода, місцями тумани, паморозь, серпанки та імла. Температура повітря вночі +1+6, вдень +4+12 градусів.

У Києві 4 листопада - без опадів, місцями паморозь та сильний вітер. Температура повітря вночі 0+2, вдень +3+6 градусів.

Вітер в Україні очікується південний та південно-західний, 5-12 м/с, на заході та півночі місцями пориви 15-20 м/с.

 

 

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку