новини і статті про погоду

Наталка Діденко
Погода в Україні

11 грудня в Україні - висока вологість та низький атмосферний тиск

3130
11 грудня в Україні - висока вологість та низький атмосферний тиск

11 грудня в Україні завдяки діяльності атмосферних фронтів втримається волога повітряна маса. Очікується низький атмосферний тиск.  Пройдуть опади у вигляді мокрого снігу та дощу, які  випадатимуть в усіх областях, лише на заході можливі прояснення.

 Також очікуються тумани, паморозь, при опадах - ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах – ожеледиця.

Температура повітря передбачається вдень - до 0+6 градусів, в Криму до +10 градусів. Лише на півночі та північному сході буде прохолодніше, до 1-3 градусів морозу.

У західній частині – місцями мокрий сніг, можливі прояснення. Температура повітря вночі та вдень від 4 градусів морозу до 4 градусів тепла.

У північних областях – мокрий сніг та дощ. Температура повітря вночі від 3 тепла до 4 морозу, вдень від 2 морозу до 3 тепла.

У центральних областях очікується волога погода з мокрим снігом та дощем. Температура повітря вночі від 3 тепла до 2 морозу, вдень 0-5 градусів тепла.

На сході України випадатиме мокрий сніг та дощ. Температура повітря вночі від 2 тепла до 3 морозу, вдень від 1 морозу до 5 градусів тепла.

У південній частині - переважно дощ. Температура повітря вночі 0-5 градусів тепла, вдень 2-7 тепла, в Криму до 10 градусів тепла.

У Києві 11 грудня передбачається мокрий сніг та дощ. Температура повітря вночі 0-2 морозу, вдень 1-3 градуси тепла.

Вітер в Україні очікується північно-східний, 5-12 м/с.

 

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку