новини і статті про погоду

Наталка Діденко
Погода в Україні

6 січня, на Святвечір, в Україні очікується різке погіршення погоди

2047
6 січня, на Святвечір, в Україні очікується різке погіршення погоди

6 січня, на Святвечір, на заході та півночі України температура повітря різко знизиться, очікується похолодання до 10-16 градусів морозу. На решті території протягом дня 0-5 морозу. На півдні та південному сході до 3 градусів тепла.

Сніг, переважно невеликий, випаде в західних та північних областях, змішана фаза опадів - мокрий сніг, місцями з дощем - очікується на півдні, місцями у центральних областях та у східній частині України. На півдні та сході циклон зумовить сильні опади, хуртовини, налипання мокрого снігу та штормовий вітер.

На дорогах ожеледиця.

У західній частині переважатиме волога погода, випаде невеликий сніг. Температура повітря знизиться протягом доби до 10-16 градусів морозу.

У північних областях очікується невеликий сніг. Температура повітря знизиться до 10-15, ввечері 6 січня до 12-18 градусів морозу.

У східних областях очікується волога погода, мокрий сніг, вдень місцями з дощем. Можливі сильні опади, хуртовини, налипання мокрого снігу. Температура повітря вночі 0-5 морозу, вдень від 2 морозу до 2 тепла.

У центральній частині – місцями сніг, мокрий сніг та штормовий вітер. Температура повітря вночі 0-5 морозу, вдень близько нуля. У Вінницькій області очікується похолодання до 8-13 градусів морозу.

У південній частині – мокрий сніг та дощ, сильні опади, хуртовини, налипання мокрого снігу, штормовий вітер. Температура повітря вночі близько нуля, вдень 0-4 градуси тепла, в Криму до 3-6 градусів тепла.

У Києві 6 січня очікується невеликий сніг. Температура повітря знизиться до 10-15 градусів морозу.

Вітер в Україні північний, 5-12, місцями пориви 15-24 м/с.

comments powered by Disqus
Повідомити про помилку